NR2variant.png
Ehituspakkumine elumajale!

Ehitatav maja on 2-korruseline. Elamu esimesel korrusel on suur ja valgusküllane elutuba (31 m²), köök (15 m²) ja üks tuba (13 m²). Elutoas on väljaehitatud kamin, elutoast pääseb avarale puitpõrandaga terrassile (20,5 m²). Esimesel korrusel veel saun, pesemisruum, majapidamisruum, WC, esik, trepihall. Teisele korrusele on ette nähtud kaks magamistuba (17 ja 14 m²), WC ja dushiruum.

Ehitatav maja on puitkarkassiga, kivifassaad, kivi valik kokkuleppel. Välisseinad soojustatud seestpoolt 250 mm, vaheseinad met.karkass 66mm+heli isol.100 mm). Siseseinad värvitakse v paigaldatakse tapeet, WC ja pesuruumides seinte-ja põrandaplaadid, esikus, saunas, köögis,majapidamis-ja katlaruumis põrandaplaadid, eluruumides laminaatpõrand, saunas laudis+lava, saunauks, keris (Harvia). Põrandakatete, plaatide ja värvitoonide valik toimub koostöös ostjaga. Sanitaartehnika saunas ja mujal majas (WC potid, kraanikausid, segistid).

Hinna sees ka köögimööbel-ja tehnika (vastavalt kokkuleppele kliendiga)!

Esimesel korrusel põrandaküte, teisel korrusel radiaatorid, lisaküttekehana on elutuppa paigaldatud kamin.Võmalus muuta küttelahendust vastavalt kliendi soovile ja võimalustele!


Hind ei sisalda  liitumisi vee-, kanalisatsiooni-, gaasi- ja elektrivõrguga. Hinna sees ei ole ka sissesõidutee rajamist, aeda ümber kinnistu, kivisillutist maja ees. Hind ei sisalda kinnistu maksumust.

Maja juurde ette nähtud ka autokatusealune (20 m²), vajadusel võimalik ehitada lisaruum ka rataste ja küttepuude hoidmiseks. Taotletav energiamärgis C v B.

Pakkumisele lisatud fotod on illustratiivsed, antud projekti järgi on ehituatud Soomes, majad on saanud ka kasutusload. Hind sisaldab ka käibemaksu. Ehitusaeg ca 6 kuud. Huvi korral küsige täielikumat hinnapakkumist!

ERIPAKKUMINE!

HIND: 85 000 eurot!

Täiendava info saamiseks palun võtta ühendust telefonil 555 30 989555 30 989 või e-mailil: info@harjumaja.ee